Kapadokya Göreme Vip Ulaşım

Kayseri ve Nevşehir havaalanlarından Erkilet ve Kapadokya Havaalanı transferşernizde vip ulaşım aracı. Kapadokya Göreme ulaşım için Mercedes Vip araçlar ile transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Fiyatımız 1750 TL dir.

Vip transfer araçlarımız Kapadokya Göreme Ulaşım konusunda hizmet vermektedir. Hizmet bölgemiz tüm Kapadokya' yı kapsamaktadır. Araçlarımız klimalı olup yeterli bagaj alanı bulunmaktadır. Özellikle shuttle araçlarımız dışında alternatif arayanlara lüks konsept hizmet vermektedir. 16 Kişilik Shuttle transfer araçlarıyla gitmek istemeyen misafirlerimiz için Kapadokya Göreme Vip ulaşım olarak 1750 tl den başlayan fiyatlar ile destek vermekteyiz. Kayseri Erkilet ve Nevşehir Kapadokya havaalanlarından ortalama 45 dakika - 1 saat arasında ulaşımınız sağlanmaktadır.

Vip hizmetimiz dışında shuttle ulaşım araçlarımızı kullanmak isterseniz eğer kapadokya göreme ulaşım sayfasına bakabilirsiniz.

Kapadokya Göreme ulaşımı için kalabalık gelen misafirlerimiz olmaktadır. Paylaşımlı transfer istemeyenler için Mercedes Vito seçeneği avantajlı olmaktadır. Sizlerden aldığımız uçak bilgisi ile araçlarımız hava limanında beklemektedir. Kaptanlarımız sizleri hava limanının çıkışında karşılamaktadır.