Kapadokya Göreme Ulaşım

Kapadokya bölgesi için kapadokya göreme ulaşım konusu siz misafirlerimizden fazlasıyla sorulmaktadır. Firmamız Hem Kayseri havaalanından hem de Nevşehir havaalanından transfer hizmeti gerçekleştirmektedir. Kapadokya Göreme ulaşım fiyatlarımız 450 TL dir. Kayseri Erkilet ve Nevşehir Kapadokya Havaalanlarından 7/24 shuttle transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Her uçağa transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

Kapadokya Göreme Transferi için +905324530363 ten 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Göreme Beldesi Kapadokya' da en fazla turistin olduğu lokasyonlardan biridir. Gerek coğrafi yapısı, gerekse mağara dizayn otelleri turistler tarafından tercih edilmektedir. Milli parklara olan uzaklığı çok az olduğundan tercih sebeplerinin en başında gelmektedir. Hem yerli misafirlerimiz hem de yabancı misafirlerimiz için göreme transfer hizmeti 450 TL dir. Havaalanına indiğinizde transfer araçlarımız en kısa mesafede bulunmakta ve kaptanlarımız tarafından karşılanmaktasınız.

Kapadokya göreme transferi için her iki havaalanınıda kullanabilirsiniz. İster Nevşehir Kapadokya Havaalanı ister Kayseri Erkilet havaalanı biletiniz olsun iki havaalanından da servis ve transferimiz mevcuttur. Araçlarımız her servisten sonra gerekli dezenfektan işlemlerinden geçmektedir.

Kapadokya Göreme Ulaşımı Havaalanı Karşılaması

Kayseri Erkilet ve Nevşehir Kapadokya havaalanı uçuşlarınızda alana indikten sonra yapılacak olan sıralama çok basittir. Bavulunuzu aldıktan sonra dışarıya çıktığınızda, elinde adınızın yazılı olduğu kağıt ile kaptanlarımız sizleri karşılamaktadır. Göreme yolculuğunuz için kaptanımız sizi araçlarımıza aldıktan sonra yola çıkılmaktadır. Yani havaalanlarında başka uçakları bekleme durumunuz olmamaktadır. Bizler sadece sizin uçağınıza servis göndermekteyiz.

Kapadokya Göreme Ulaşım Fiyatları

Fiyatlarımız Göreme bölgesi için sabittir. Kapadokya göreme ulaşım fiyatımız 450 tl olmaktadır. Fiyatlarımız kişi başıdır. Araçlarımız 18 kişiliktir. Tüm araçlarımızda wifi hizmeti bulunmaktadır. Siz misafirlerimiz yolculuk sırasında internet bağlantımızı kullanabilirsiniz. Araçlarımız ya Mercedes marka yada Ford markadır. Transferlerinizi isterseniz WhatsApp üzerinden isterseniz arayarak yapabilirsiniz. Her zaman 1 gün öncesinde yapmanızda fayda vardır. Aynı zamanda havaalanına indiğinizde de arayabilirsiniz. Bilmeniz gereken önemli not saat başı yada belirli saatlerde araç gönderilmemektedir. Bu yüzden havaalanında bekleme yapmamanız için transfer rezervasyonu yapmanız gerekir.

Kapadokya Göreme Ulaşımı ve Transfer Süresi Hakkında

Kayseri Erkilet havaalanı ile Göreme arası mesafe 75 km dir. Ortalama varış süresi 1 saat 15 dakikadır. Nevşehir Kapadokya havaalanı ile Göreme arası ise 45 km dir. Fakat daha öncesinden yol güzergahında misafirlerimiz var ise önce onlar bırakılacağı için ortalama süre ise 1 saat arasında sürecektir.

Ulaşımınız esnasında bagajlarınız için aracımızda yeterli bagaj mesafesi bulunmaktadır. Göreme ulaşımı dışında transfer hizmetimiz Uçhisar, Ortahisar, Avanos, Ürgüp ve Mustafapaşa lokasyonlarına da uğramaktadır. Eğer siz misafirlerimiz Kapadokya Göreme Vip Ulaşım hizmeti isterseniz sayfamıza bakabilirsiniz. Kapadokya Havaalanı Transferi için inceleyebilirsiniz. Kapadokya göreme servisi için birkaç saat öncesine kadar rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yaparken önemli olan detay uçuş kodunuzun bize bildirilmesidir. Uçuş kodunuza bakarak geldiğiniz uçağa bakarak transfer hizmeti olup olmadığını size söyleyebiliyoruz. Genelde yaz aylarında tüm uçaklara neredeyse transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Kış aylarında ise bazı uçaklara transfer hizmeti olmamaktadır. Bu gibi durumlarda bize bilgi vermeniz gerekmektedir.

Comments are closed.